Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  Ordery i ODZNACZENIA  POLSKA
954 POLSKA
Order Virttuti Militari V klasa, nadaniowy, brąz srebrzony 38 x 38 mm, nieco uszkodzona emalia, brak wstążki, na stronie odwrotnej nr 580, wyraźne ślady noszenia na m..
1 000 zł
1 500 zł
955 POLSKA
miniaturka krzyża Virtuti Militari V klasy, brąz 15 x 15 mm, wstążka
200 zł
956 POLSKA
Krzyż Walecznych 1920, dwukrotnie nadany, brąz 44 x 44 mm, wstążka, na stronie odwrotnej numer 23634
500 zł
400 zł
957 POLSKA
Krzyż Walecznych 1939, brąz 44 x 44 mm, wstążka, nienumerowany, rzadki. KOPIA!!
750 zł
wycofane
958 POLSKA
Srebrny Krzyż Zasługi, srebro, 41 x 41 mm, emalia, wstążka, na stronie odwrotnej państwowa próba srebra 2” i imiennik wytwórcy SO (Stanisław Owczarski Warszawa), Krot..
500 zł
1 100 zł
959 POLSKA
Krzyż Niepodległości z Mieczami, brąz złocony 41 x 46 mm, emalia, wstążka, KOPIA!!
500 zł
wycofane
960 POLSKA
Srebrny Wawrzyn Akademicki, brąz srebrzony 40 mm, emalia, wstążka, rzadki, KOPIA!!
1 000 zł
wycofane
961 POLSKA
Order Krzyża Grunwaldu III klasa, srebro 45 x 45 mm, wstążka, na stronie odwrotnej punce, rzadki
2 500 zł
962 POLSKA
Order Virtuti Militari II klasa, wersja z okresu III Rzeczpospolitej po 1989 roku, z zawieszką, brąz złocony 57 x 57 mm, emalia
500 zł
400 zł
963 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa Komenda Grupy Legionów Polskich 1915 - 1917 płk. Zygmunta Zielińskiego, wersja bez emalii, biały metal 52 x 52 mm, podkładka, nakrętka niesygnowana..
2 500 zł
4 000 zł
964 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa Krzyż Legionowy” 1923, srebro 42 x 42 mm, na stronie odwrotnej imiennik WM (W. Miecznik), czerwona sukienna podkładka, z nakrętką W. MIECZNIK / GRA..
500 zł
400 zł
965 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa Ochotniczej Armii Józefa Hallera, 1921, Orzeł na rombie, na czerwonym suknie, srebro 53 x 36 mm, nakrętka niesygnowana, Stela 16.10, na stronie odw..
1 750 zł
1 400 zł
966 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa internowanych żołnierzy polskiego korpusu posiłkowego na Węgrzech Rarańcza-Huszt” 1918, srebro 60 x 28, emalia, wstążka, Stela 5.21b, na stronie od..
1 500 zł
2 400 zł
967 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa internowanych żołnierzy polskiego korpusu posiłkowego na Węgrzech Rarańcza-Huszt” 1918, biały metal 60 x 28 mm, wstążka, Stela 5.21a, na stronie od..
500 zł
400 zł
968 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa 5 Dywizji Strzelców Syberyjskich, Orzeł z korpusem owiniętym literą S, na rombie, srebro 55 x 38 mm, emalia, zielone sukno, Stela 6.33.a, na stroni..
4 000 zł
4 200 zł
969 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa 65 Starogardzkiego Pułku Piechoty w Grudziądzu, wersja dwuczęściowa, tombak złocony 39 x 39 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski ss 109-110, nakrętka W..
3 500 zł
2 800 zł
970 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa 70 Pułku Piechoty Wielkopolskiej z Pleszewa, srebro złocone 39.5 x 39.5 mm, lekko uszkodzona emalia, Sawicki/Wielechowski s 116, na stronie odwrotn..
2 500 zł
2 000 zł
971 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa Szkoła Podchorążych Rezerwy Piechoty Dowództwa Okręgu Korpusu Nr 1, tombak bity z kontrą srebrzony i oksydowany 40 mm, Sawicki/Wielechowski s 404, ..
1 750 zł
1 400 zł
972 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich z Bydgoszczy, wersja 3, tombak srebrzony 40 x 40 mm, nieco uszkodzona emalia, Sawicki/Wielechowski ss 190-192
1 000 zł
800 zł
973 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Ostroga, wersja na nity, srebro 51 mm, emalia Sawicki/Wielechowski s 196-198, na stronie odwrotnej numer 779/II, imienni..
8 000 zł
18 000 zł