Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  Ordery i ODZNACZENIA
974 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa 21 Pułku Artylerii Polowej z Bielska-Białej, srebro 41 x 41 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski s 258-259, nakrętka W.GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA ..
5 000 zł
5 500 zł
975 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa 1 Pułku Łączności wzór 2, wersja z numerowaną stroną odwrotną, łączona dwoma drutami, tombak srebrzony 42 x 42 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski ss ..
3 500 zł
2 800 zł
976 POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE
odznaka pamiątkowa Żandarmerii Polowej wzór 3, biały metal oksydowany 59 x 33 mm, litera Ż złocona, Sawicki/Wielechowski ss 393-394, na stronie odwrotnej napis ZNAK Ż..
750 zł
600 zł
977 POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE
odznaka pamiątkowa Straży Ogniowej w Zakroczymiu 11/IX 1927, miedź srebrzona 42 x 32 mm
250 zł
420 zł
978 POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE
Związek Floriański, złota odznaka Za Gorliwość, biały metal złocony 43 x 28.5 mm, emalia
500 zł
650 zł
979 POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE
odznaka wójta Gminy Włoszczowa wykonany przez Zakład Braci Łopieńskich w Warszawie, brąz 119 x 88 mm
400 zł
600 zł
980 POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE
500 zł
981 POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE
odznaka pamiątkowa Polskiego Klubu Sportowego Sparta Kowno, mosiądz 36 x 18 mm, emalia, na stronie odwrotnej i nakrętce sygnatura wytwórcy M. KLIONAS / KAUNAS, rzadka
750 zł
1 600 zł
982 POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE
odznaka pamiątkowa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Męskiej i Żeńskiej w Łucku (Kresy Wschodnie), Orzeł trzyma w szponach kwadratową tarczę z literami K - S / M ..
300 zł
320 zł
983 POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE
Półsłońce kadeckie”, na rogatywkę noszoną w Korpusie Kadetów II Rzeczpospolitej, Orzeł Państwowy wzór 27 przymocowany do promieni słonecznych, Zawistowski 203, mosiąd..
1 000 zł
984 ROSJA
Katarzyna II -medal za dzielność wykazaną podczas zdobycia Oczakowa w 1788 r, srebro 4.53 g, 44 x 25 mm, Diakov 210.2 (R3), uszko oderwane i przyklejone, rzadki, patyna
1 000 zł
11 000 zł
985 ROSJA
Aleksander II, -medal za Wojnę Krymską 1853-1854-1855-1856, brąz 28 mm, Diakov 654.2, piękny
250 zł
420 zł
986 ROSJA
Mikołaj II -Krzyż św. Jerzego 4 stopień, typ I, nr 510812, srebro 34 x 34 mm, Diakov 1132.4 (R1), ładnie zachowany, patyna
500 zł
4 000 zł
987 ROSJA
Mikołaj II -Krzyż św. Jerzego 4 stopień, typ I, nr 708910, srebro 34 x 34 mm, Diakov 1132.4 (R1)
400 zł
850 zł