Aukcja nr 57
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
974 | POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE odznaka pamiątkowa 21 Pułku Artylerii Polowej z Bielska-Białej, srebro 41 x 41 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski s 258-259, nakrętka W.GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA .. |
5 000 zł 5 500 zł
975 | POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE odznaka pamiątkowa 1 Pułku Łączności wzór 2, wersja z numerowaną stroną odwrotną, łączona dwoma drutami, tombak srebrzony 42 x 42 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski ss .. |
3 500 zł 2 800 zł
976 | POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE odznaka pamiątkowa Żandarmerii Polowej wzór 3, biały metal oksydowany 59 x 33 mm, litera Ż złocona, Sawicki/Wielechowski ss 393-394, na stronie odwrotnej napis ZNAK Ż.. |
II- EF- |
750 zł 600 zł
977 | POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE odznaka pamiątkowa Straży Ogniowej w Zakroczymiu 11/IX 1927, miedź srebrzona 42 x 32 mm |
250 zł 420 zł
978 | POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE Związek Floriański, złota odznaka Za Gorliwość, biały metal złocony 43 x 28.5 mm, emalia |
I UNC |
500 zł 650 zł
979 | POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE odznaka wójta Gminy Włoszczowa wykonany przez Zakład Braci Łopieńskich w Warszawie, brąz 119 x 88 mm |
400 zł 600 zł
980 | POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE odznaka pamiątkowa Szkoły Technicznej, litera Ł na teodolicie umocowanym na rombie, biały metal srebrzony 39 x 21 mm, emalia, podkładka z zielonego sukna, nakrętka W... |
500 zł | |
981 | POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE odznaka pamiątkowa Polskiego Klubu Sportowego Sparta Kowno, mosiądz 36 x 18 mm, emalia, na stronie odwrotnej i nakrętce sygnatura wytwórcy M. KLIONAS / KAUNAS, rzadka |
750 zł 1 600 zł
982 | POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE odznaka pamiątkowa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Męskiej i Żeńskiej w Łucku (Kresy Wschodnie), Orzeł trzyma w szponach kwadratową tarczę z literami K - S / M .. |
300 zł 320 zł
983 | POLSKA / ODZNAKI STRAŻACKIE i CYWILNE Półsłońce kadeckie”, na rogatywkę noszoną w Korpusie Kadetów II Rzeczpospolitej, Orzeł Państwowy wzór 27 przymocowany do promieni słonecznych, Zawistowski 203, mosiąd.. |
II+ EF+ |
1 000 zł | |
984 | ROSJA Katarzyna II -medal za dzielność wykazaną podczas zdobycia Oczakowa w 1788 r, srebro 4.53 g, 44 x 25 mm, Diakov 210.2 (R3), uszko oderwane i przyklejone, rzadki, patyna |
III VF |
1 000 zł 11 000 zł
985 | ROSJA Aleksander II, -medal za Wojnę Krymską 1853-1854-1855-1856, brąz 28 mm, Diakov 654.2, piękny |
I- UNC- |
250 zł 420 zł
986 | ROSJA Mikołaj II -Krzyż św. Jerzego 4 stopień, typ I, nr 510812, srebro 34 x 34 mm, Diakov 1132.4 (R1), ładnie zachowany, patyna |
500 zł 4 000 zł
987 | ROSJA Mikołaj II -Krzyż św. Jerzego 4 stopień, typ I, nr 708910, srebro 34 x 34 mm, Diakov 1132.4 (R1) |
400 zł 850 zł