Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  ŚREDNIOWIECZE
86 NIEMCY / Saksonia
Magdeburg?, denar krzyżowy X w., wczesny typ, Aw: Dach kościoła i promieniste linie, Rw: Krzyż i promieniste linie, srebro 1.46 g, Dbg 1803, gięty
400 zł
420 zł
87 NIEMCY / Saksonia
Magdeburg?, denar krzyżowy X w., wczesny typ, Aw: Dach kościoła i promieniste linie, Rw: Krzyż i promieniste linie, srebro 1.41 g, Dbg 1803, lekkie wykruszenie
400 zł
320 zł
88 NIEMCY / Saksonia
Otto III 983-1002, denar typu OAP, Goslar, Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż z O-D-D-O w kątach, srebro 1.47 g, Dbg 1167, Kluge 47, gięty
250 zł
200 zł
89 NIEMCY / Saksonia
Otto III 983-1002, denar typu OAP, Goslar, Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż z O-D-D-O w kątach, srebro 1.46 g, Dbg 1167, Kluge 47, gięty
150 zł
160 zł
90 NIEMCY / Saksonia
Otto III 983-1002, denar typu OAP, Goslar, Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż z O-D-D-O w kątach, srebro 1.45 g, Dbg 1167, Kluge 47, gięty
100 zł
91 NIEMCY / Saksonia
Otto III 983-1002, denar typu OAP, Goslar, Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż z O-D-D-O w kątach, srebro 1.29 g, Dbg 1167, Kluge 47, gięty
100 zł
92 NIEMCY / Saksonia
Otto III 983-1002, denar typu OAP, Goslar, Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż z O-D-D-O w kątach, srebro 1.00 g, Dbg 1167, Kluge 47, gięty, patyna
100 zł
93 NIEMCY / Saksonia
Anonimowy biskup, denar krzyżowy XI w., Magdeburg?, Aw: Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.33 g, Dbg 1330, patyna
150 zł
140 zł
94 NIEMCY / Saksonia
Anonimowy biskup, denar krzyżowy XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.38 g, Dbg 1330, gięty
150 zł
95 NIEMCY / Szwabia
Esslingen, Otto I - Otto III 973-1002, denar, Aw: Krzyż z kulkami w kątach, Rw: Napis OTTO wkomponowany w imitację napisu, srebro 1.49 g, Dbg 1271, pęknięty
600 zł
750 zł
96 NIEMCY / Szwabia
Esslingen, Henryk II 1002-1024, denar, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Dłoń opatrzności, srebro 1.44 g, Dbg 951, Kluge 84, gięty, ładnie zachowany
1 000 zł
1 400 zł
97 NIEMCY / Szwabia
Esslingen, Henryk II 1002-1024, denar, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Dłoń opatrzności, srebro 1.29 g, Dbg 951, Kluge 84, gięty
1 000 zł
1 100 zł
98 NIEMCY / Szwabia
Esslingen, Henryk II 1002-1024, denar, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Dłoń opatrzności, srebro 1.08 g, Dbg 951, Kluge 84, gięty, patyna
800 zł
750 zł
99 NIEMCY / Szwabia
Strassburg, Henryk II 1002-1024, denar, Aw: Korona, Rw: Napis w formie krzyża ARGENTINA, w kątach łuki z gwiazdami, srebro 1.13 g, Dbg 915, Kluge 80, gięty, patyna
250 zł
100 NIEMCY / Szwabia
Strassburg, Henryk II 1002-1024, denar, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w formie krzyża ARGENTINA, w polach krzyż, pastorał i lilie, srebro 1.31 g, Dbg 918, Kl..
800 zł
650 zł
101 NIEMCY / Szwabia
Strassburg, Henryk II 1002-1024, denar, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w formie krzyża ARGENTINA, w polach krzyż, pastorał i lilie, srebro 1.29 g, Dbg 918, Kl..
600 zł
500 zł
102 NIEMCY / Szwabia
Strassburg, Henryk II 1002-1024, denar, Aw: Popiersie króla na wprost, Rw: Napis w formie krzyża ARGENTINA, w kątach wieże, srebro 1.23 g, Dbg 920, Kluge 82, gięty
500 zł
400 zł
103 NIEMCY / Anhalt
Bernard I Saski 1170-1212, brakteat; Książę w zbroi i hełmie stojący z mieczem wzniesionym w prawicy i włócznią z proporcem w lewicy, w otoku napis BERN-HARDV;DVX, sr..
750 zł
850 zł
104 NIEMCY / Anhalt
Bernard I Saski 1170-1212, brakteat; Książę w zbroi i w hełmie stoi na wprost, w prawej dłoni trzyma miecz na ramieniu, w lewej trójkątną tarczę, z lewej krzyż, z pra..
750 zł
950 zł
105 NIEMCY / Augsburg- biskupstwo
bp Udalschalk von Eschenlohe 1184-1202, brakteat, Popiersie biskupa w mitrze na wprost, w otoku kółka w łukach i lilie z krzyżykami, 0.74 g, Berger 2632, Steinhilber ..
400 zł
460 zł