Aukcja 57 / 970

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014

odznaka pamiątkowa 70 Pułku Piechoty Wielkopolskiej z Pleszewa, srebro złocone 39.5 x 39.5 mm, lekko uszkodzona emalia, Sawicki/Wielechowski s 116, na stronie odwrotnej numer 89, państwowa punca srebra i imiennik wytwórcy wraz z napisem ANAGALSKI / WARSZAWA, nakrętka I KRAJ.MEDALIERNIA / A.NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16

Numer: 970
Opis: POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE. odznaka pamiątkowa 70 Pułku Piechoty Wielkopolskiej z Pleszewa, srebro złocone 39.5 x 39.5 mm, lekko uszkodzona emalia, Sawicki/Wielechowski s 116, na stronie odwrotnej numer 89, państwowa punca srebra i imiennik wytwórcy wraz z napisem ANAGALSKI / WARSZAWA, nakrętka I KRAJ.MEDALIERNIA / A.NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Ilość odsłon: 580