Aukcja 57 / 969

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014

odznaka pamiątkowa 65 Starogardzkiego Pułku Piechoty w Grudziądzu, wersja dwuczęściowa, tombak złocony 39 x 39 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski ss 109-110, nakrętka W.GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19

Numer: 969
Opis: POLSKA / ODZNAKI WOJSKOWE. odznaka pamiątkowa 65 Starogardzkiego Pułku Piechoty w Grudziądzu, wersja dwuczęściowa, tombak złocony 39 x 39 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski ss 109-110, nakrętka W.GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 800 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ilość odsłon: 572