Aukcja 55 / 994
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
medal religijny, niesygnowany, z uszkiem, Aw: Dwie klęczące postacie przed Matką Boską i napis KOCHAJMY MARJĄ / KTO MNIE SŁUŻY / TEN MNIE NAŚLADUJE, Rw: Postać świętego zdejmującego Chrystusa z krzyża i napis ABYM POZYSKAŁ CHRYSTUSA WZGARDZIŁEM ŚWIATEM, miedź 46 x 30 mm, lekko wygięte uszko, patyna
Numer: | 994 |
Opis: | POLSKA. medal religijny, niesygnowany, z uszkiem, Aw: Dwie klęczące postacie przed Matką Boską i napis KOCHAJMY MARJĄ / KTO MNIE SŁUŻY / TEN MNIE NAŚLADUJE, Rw: Postać świętego zdejmującego Chrystusa z krzyża i napis ABYM POZYSKAŁ CHRYSTUSA WZGARDZIŁEM ŚWIATEM, miedź 46 x 30 mm, lekko wygięte uszko, patyna |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1640