Aukcja 55 / 994

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  MEDALE  POLSKA

medal religijny, niesygnowany, z uszkiem, Aw: Dwie klęczące postacie przed Matką Boską i napis KOCHAJMY MARJĄ / KTO MNIE SŁUŻY / TEN MNIE NAŚLADUJE, Rw: Postać świętego zdejmującego Chrystusa z krzyża i napis ABYM POZYSKAŁ CHRYSTUSA WZGARDZIŁEM ŚWIATEM, miedź 46 x 30 mm, lekko wygięte uszko, patyna

Numer: 994
Opis: POLSKA. medal religijny, niesygnowany, z uszkiem, Aw: Dwie klęczące postacie przed Matką Boską i napis KOCHAJMY MARJĄ / KTO MNIE SŁUŻY / TEN MNIE NAŚLADUJE, Rw: Postać świętego zdejmującego Chrystusa z krzyża i napis ABYM POZYSKAŁ CHRYSTUSA WZGARDZIŁEM ŚWIATEM, miedź 46 x 30 mm, lekko wygięte uszko, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1477