Aukcja 55 / 984

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  MEDALE  POLSKA

Onufry Kopczyński, medal 1816 sygnowany Bärend w Warsz:, Aw: Popiersie w prawo, powyżej półkolisty napis ONUFRY KOPCZYŃSKI, Rw: W wieńcu z gałązek dębowych poziomy napis ZA / GRAMATYKĘ / POLSKIEGO / IĘZYKA, w odcinku ZIOMKOWIE / 1816, srebro 50 mm, 56.48 g, H-Cz. 3911 (R2), zacięcie na obrzeżu, rzadki, patyna

Numer: 984
Opis: POLSKA. Onufry Kopczyński, medal 1816 sygnowany Bärend w Warsz:, Aw: Popiersie w prawo, powyżej półkolisty napis ONUFRY KOPCZYŃSKI, Rw: W wieńcu z gałązek dębowych poziomy napis ZA / GRAMATYKĘ / POLSKIEGO / IĘZYKA, w odcinku ZIOMKOWIE / 1816, srebro 50 mm, 56.48 g, H-Cz. 3911 (R2), zacięcie na obrzeżu, rzadki, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1465