Aukcja 55 / 1021

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  MEDALE  FRANCJA

Franciszek Maria Arouet (Voltaire) w Mannheim, medal 1770 sygnowany G C WAECHTER, Aw: Popiersie filozofa w prawo i napis wokoło VOLTAIRE NE LE XX FEVRIER MDCXCIV, Rw: Ołtarz z emblematami wojennymi, sztuki, nauki i pracy, napis na tablicy na ołtarzu TIRE..., i pod nim GRAVE / MDCCLXX, brąz 58 mm, Wurzbach/Tannenberg 9185, Molinari 347, patyna

Numer: 1021
Opis: FRANCJA. Franciszek Maria Arouet (Voltaire) w Mannheim, medal 1770 sygnowany G C WAECHTER, Aw: Popiersie filozofa w prawo i napis wokoło VOLTAIRE NE LE XX FEVRIER MDCXCIV, Rw: Ołtarz z emblematami wojennymi, sztuki, nauki i pracy, napis na tablicy na ołtarzu TIRE..., i pod nim GRAVE / MDCCLXX, brąz 58 mm, Wurzbach/Tannenberg 9185, Molinari 347, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-11-2013
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 1162