Aukcja 55 / 1003

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  MEDALE  ŚLĄSK

Hołd złożony Fryderykowi II przez Stany Śląskie we Wrocławiu, medal 5 dukatowy autorstwa J. W. Kittela z 1741 r, Aw: Popiersie króla w prawo i napis FRIDERICVS BORVSSORVM REX SVPR SILES INF DVX, Rw: Klęcząca Silesia podaje koronę stojącej personifikacji Prus i napis IVSTO VICTORI, w odcinku FIDES SILES INF / VRATIS D XXXI OCT / MDCCXLI, złoto 32 mm, 17.31 g, F.u.S. 4251, Olding 518, bardzo rzadki i pięknie zachowany, patyna

Numer: 1003
Opis: ŚLĄSK. Hołd złożony Fryderykowi II przez Stany Śląskie we Wrocławiu, medal 5 dukatowy autorstwa J. W. Kittela z 1741 r, Aw: Popiersie króla w prawo i napis FRIDERICVS BORVSSORVM REX SVPR SILES INF DVX, Rw: Klęcząca Silesia podaje koronę stojącej personifikacji Prus i napis IVSTO VICTORI, w odcinku FIDES SILES INF / VRATIS D XXXI OCT / MDCCXLI, złoto 32 mm, 17.31 g, F.u.S. 4251, Olding 518, bardzo rzadki i pięknie zachowany, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-11-2013
Cena szacunkowa: 15 000 zł
Cena wywoławcza: 12 000 zł
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Ilość odsłon: 1247