Aukcja 55 / 1002

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  MEDALE  KURLANDIA / ROSJA

Jan Albert baron de Korff, prezydent rosyjskiej Akademii Nauk i dyplomata, medal pośmiertny sygnowany I E BAVERT z 1766 roku, Aw: Popiersie barona w prawo, poniżej NAT DE 30 NOWB AO 1697 i napis wokoło IO ALB LIB BARO DE KORFF, Rw: Na podstawie kolumny tablica z inskrypcją ANIMAM / NON / CANDIDIOREM / TERRA / TULIT na obelisku poświęconym baronowi, w odcinku OBIIT D 7 APR / AO 1766, Geister 518, srebro złocone 57 mm, 87.56 g, rzadki

Numer: 1002
Opis: KURLANDIA / ROSJA. Jan Albert baron de Korff, prezydent rosyjskiej Akademii Nauk i dyplomata, medal pośmiertny sygnowany I E BAVERT z 1766 roku, Aw: Popiersie barona w prawo, poniżej NAT DE 30 NOWB AO 1697 i napis wokoło IO ALB LIB BARO DE KORFF, Rw: Na podstawie kolumny tablica z inskrypcją ANIMAM / NON / CANDIDIOREM / TERRA / TULIT na obelisku poświęconym baronowi, w odcinku OBIIT D 7 APR / AO 1766, Geister 518, srebro złocone 57 mm, 87.56 g, rzadki
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-11-2013
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Ilość odsłon: 1092