Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
541 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, małe cyfry daty, cyfra wartości 6 zakręcona, Plage 210, ładne |
II+ EF+ |
300 zł 460 zł
542 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 209 |
250 zł 220 zł
543 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1795, Warszawa, Plage 212 |
150 zł 240 zł
544 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak miedziany 1767, Warszawa, głowa z długą szyją króla, Plage 220, piękny, patyna |
II+ EF+ |
750 zł 1 300 zł
545 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1765, Toruń, duże cyfry daty i duży herb Torunia, Plage 508, rzadki szczególnie tak ładnie zachowany, patyna |
II- EF- |
1 000 zł 1 800 zł
546 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1793, Gdańsk, czyste srebro 0.53 g, Plage 491, bardzo rzadki w cenniku Berezowskiego 25 złotych, wyśmienicie zachowany, patyna |
I UNC |
7 500 zł 8 000 zł
547 | Zabór austriacki - monety wojskowe dla ziem polskich 1 grosz 1794, Wiedeń, Plage 11, piękny, patyna |
II+ EF+ |
300 zł 850 zł
548 | Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie 30 krajcarów 1777, Wiedeń, Plage 10 |
II- EF- |
800 zł 900 zł
549 | Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie 15 krajcarów 1776, Wiedeń, Plage 4, drobna wada blachy, patyna |
III VF |
400 zł 850 zł
550 | Zabór pruski - monety Prus Południowych 1/2 grosza 1796, Wrocław, Plage 19, drobna wada blachy, ale piękne, patyna |
II+ EF+ |
150 zł 480 zł
551 | Zabór pruski - monety Prus Południowych szeląg 1796, Królewiec, Plage 15, patyna |
125 zł 400 zł
552 | Wolne Miasto Gdańsk 1807-1815 1 grosz 1812, Gdańsk, srebro 1.89, Plage 50, rzadki, w cenniku Berezowskiego 12 złotych, wyśmienicie zachowany egzemplarz z 26 aukcji WCN, delikatna patyna |
I- UNC- |
5 000 zł 7 000 zł
553 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1811, Warszawa, Plage 114, Dav. 247, minimalne justowany, ale dość ładny egzemplarz |
2 500 zł 2 600 zł
554 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dwuzłotówka (1/3 talara) 1810, Warszawa, Plage 108, rzadszy rocznik, drobna mennicza wada blachy i minimalne justowanie, delikatna patyna |
1 500 zł 2 000 zł
555 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 10 groszy 1813, Warszawa, Plage 103 |
250 zł 800 zł
556 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 3 grosze 1811/IS, Warszawa, Iger KW.11.1.a, Plage 83, patyna |
200 zł 440 zł
557 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, w dacie cyfry 1 i 3 ściśnięte, Plage 125, patyna |
2 500 zł 2 400 zł
558 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127 |
III VF |
2 000 zł | |
559 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, w dacie cyfry 1 i 3 rozsunięte, Plage 126, lekko pęknięty krążek, patyna |
III VF |
2 000 zł 1 600 zł
560 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 6 groszy 1813, Zamość, Plage 121, dobry stan zachowania jak na ten typ monety, rzadkie |
III VF |
7 500 zł 8 000 zł