Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
581 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze polskie 1831, Warszawa, odmiana z prostymi łapami Orła i kropką po POLS, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, bardzo ładne, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 700 zł
582 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze polskie 1831, Warszawa, odmiana z prostymi łapami Orła i kropką po POLS, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, ładne, patyna |
300 zł 650 zł
583 | Wolne Miasto Kraków 1835 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładnie zachowany, delikatna patyna |
I- UNC- |
800 zł 1 200 zł
584 | Wolne Miasto Kraków 1835 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, patyna |
500 zł 600 zł
585 | Wolne Miasto Kraków 1835 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, patyna |
400 zł 460 zł
586 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 (R) |
II+ EF+ |
9 000 zł 8 500 zł
587 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, Bitkin 1087, bardzo ładne, patyna |
1 250 zł 1 600 zł
588 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 328, Bitkin 1090, mennicze drobne wady blachy, ładny połysk menniczy, delikatna patyna |
II+ EF+ |
1 500 zł 3 000 zł
589 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132, bardzo ładne |
II+ EF+ |
1 250 zł 2 400 zł
590 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 rubel 1842, Warszawa, Plage 425, Bitkin 415, bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
800 zł 1 800 zł
591 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, patyna |
400 zł 850 zł
592 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połtina 1854, Warszawa, Plage 452, Bitkin 440, ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna |
300 zł 1 100 zł
593 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, odmiana z wystającym środkowym piórem w ogonie Orła, Plage 378, Bitkin 1159, bardzo ładne |
II/II+ EF/EF+ |
300 zł 800 zł
594 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1845, Warszawa, Plage 384, Bitkin 1521 (R1), rzadszy rocznik, ładne, patyna |
800 zł 2 800 zł
595 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, ładne, patyna |
II- EF- |
750 zł 1 000 zł
596 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, delikatna patyna |
III VF |
400 zł 550 zł
597 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, przy związaniu wieńca 2 jagódki, Plage 396, Bitkin 1263 |
III VF |
300 zł 750 zł
598 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1835, Warszawa, odmiana z dużymi cyframi daty oraz kropką po ZŁOTY i po dacie, Plage 403, Bitkin 1165, na rewersie rysa, drobne uszkodzenia obrz.. |
200 zł 440 zł
599 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, wyśmienicie zachowane, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 2 400 zł
600 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, ładne |
150 zł 440 zł