Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
601 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, bardzo ładne, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
1 000 zł 2 400 zł
602 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 kopiejki 1856, Warszawa, Plage 470, Bitkin 454 |
II- EF- |
500 zł 1 800 zł
603 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 kopiejka 1859, Warszawa, Plage 504, Bitkin 478, bardzo ładna, patyna |
II+ EF+ |
200 zł 650 zł
604 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, ładny egzemplarz, patyna |
II- EF- |
150 zł 600 zł
605 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 dienieżka 1850, Warszawa, Plage 512, Bitkin 872, bardzo ładna, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
500 zł 1 500 zł
606 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1850, Warszawa, Plage 830, Bitkin 878 (R), rzadka i ładna |
750 zł 2 400 zł
607 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1861, Warszawa, kropka po dacie, Plage 537, Bitkin 497 (R), rzadka, patyna |
400 zł 850 zł
608 | Monety niemieckich władz okupacyjnych bite dla terenów wschodnich 3 kopiejki 1916, Berlin, Parchimowicz 3a, bardzo ładne |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
609 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 200 zł
610 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, bardzo ładne |
II+ EF+ |
600 zł 700 zł
611 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, bardzo ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
800 zł 750 zł
612 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, na awersie Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, bardzo ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
750 zł | |
613 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1934, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124a, rzadkie |
II+/II EF+/EF |
300 zł 300 zł
614 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124d, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 420 zł
615 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124e, rzadszy rocznik, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 850 zł
616 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
2 000 zł 7 500 zł
617 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar - 100. rocznica Powstania Listopadowego, wybite głębokim stemplem, Parchimowicz 115b, rzadkie, patyna |
II+ EF+ |
8 000 zł 8 000 zł
618 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar - 100. rocznica Powstania Listopadowego, wybite płytkim stemplem, Parchimowicz 115a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, pię.. |
I UNC |
1 250 zł 2 400 zł
619 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118d, rzadszy rocznik, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
300 zł 850 zł
620 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Pilsudski, Parchimowicz 118d, rzadszy rocznik, pięknie zachowane |
I UNC |
300 zł 320 zł