Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
401 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, patyna |
150 zł 320 zł
402 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, na rewersie herb podskarbiego Chaleckiego i herb Prus kierownika mennicy Jana Isajkowskiego, Iger V.95.2.a (R1), Ivanauskas 5SV43-21, patyna |
350 zł 480 zł
403 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, na rewersie herb podskarbiego Chaleckiego, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, patyna |
150 zł 300 zł
404 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R) (ale popiersie jak typ V.97.1 (R7)), Ivanauskas 5SV50-27 RRRR |
II- EF- |
3 500 zł 5 500 zł
405 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna |
II- EF- |
300 zł 320 zł
406 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV58-35, patyna |
400 zł 1 600 zł
407 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, większa głowa króla, Iger V.98.1.b (R1), Ivanauskas 5SV57-34, patyna |
II- EF- |
350 zł 900 zł
408 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1608, Wilno, Iger V.08.1.b/c (R4), Ivanauskas -, T. 20, na twarzy króla ślad odbicia charakterystycznie uszkodzonego stempla, bardzo rzadki, patyna |
6 000 zł 7 500 zł
409 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Iger R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 11, patyna |
350 zł 550 zł
410 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Iger R.89.1.a (R2), Gerbaszewski 33, patyna |
350 zł 480 zł
411 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Iger R.89.3.a (R), Gerbaszewski 42, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna |
250 zł 200 zł
412 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Iger R.89.1.a (R2), Gerbaszewski 30, moneta z krawędzi blachy, patyna |
200 zł 220 zł
413 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, duża głowa króla, Iger R.90.2.b (R2), Gerbaszewski 11, rzadki, patyna |
750 zł 1 700 zł
414 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, wąskie popiersie króla, Iger R.90.1.d, Gerbaszewski 22, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 320 zł
415 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Ryga, Iger R.91.1.c, Gerbaszewski 8, moneta wybita nieco niecentrycznie, patyna |
II- EF- |
200 zł 160 zł
416 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Ryga, Iger R.92.1.e, Gerbaszewski 11, patyna |
II- EF- |
150 zł 160 zł
417 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Ryga, nieco rzadsza odmiana z końcówką napisu LI na awersie, Iger R.93.1.a (R), Gerbaszewski 24, patyna |
II- EF- |
150 zł 130 zł
418 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, rzadsza odmiana z końcówką napisu LIV na awersie, Iger R.94.1.j (R1), Gerbaszewski 4, drobna mennicza wada blachy, patyna |
300 zł | |
419 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.d, Gerbaszewski 27, moneta wybita z krawędzi blachy, patyna |
II- EF- |
150 zł 120 zł
420 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Ryga, Iger R.96.1.d, Gerbaszewski 17, moneta wybita uszkodzonym stemplem, delikatna patyna |
150 zł |