Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
933 | WIELKA BRYTANIA medal Za Wojnę Krymską 1854-1856, srebro 35.00 g, 36 mm, sygnatura B. WYON SC., patyna |
500 zł 420 zł