Aukcja 54 / 933

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013

medal Za Wojnę Krymską 1854-1856, srebro 35.00 g, 36 mm, sygnatura B. WYON SC., patyna

Numer: 933
Opis: WIELKA BRYTANIA. medal Za Wojnę Krymską 1854-1856, srebro 35.00 g, 36 mm, sygnatura B. WYON SC., patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 08-06-2013
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 420 zł
Ilość odsłon: 1171