Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
925 | ROSJA medal pośmiertny Na Pamiątkę Panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro 11.86 g, 28 mm, Diakov 1094.1 |
II+ EF+ |
300 zł 300 zł
926 | ROSJA Krzyż św. Jerzego, 3 stopień, biały metal 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 337-049 i litery Б - M, Diakov 1132.14 (R1) |
1 000 zł wycofane
927 | ROSJA Krzyż św. Jerzego, 4. stopień, srebro 9.95 g, 34 x 34 mm, na stronie odwrotnej numer 686-707, Diakov 1132.4 egz. z aukcji Sincona 7/2048, wyśmienicie zachowany, patyna |
400 zł 950 zł
928 | ROSJA medal Za Gorliwość, srebro 16.57 g, 30 mm, Diakov 1138.3, patyna |
300 zł 380 zł
929 | ROSJA medal Na 25 -lecie Szkoły Cerkiewno-Parafialnej 1884 - 1909, srebro 11.54 g, 28.5 mm, Diakov 1475.1 (R2), na obrzeżu sygnatura wytwórcy ИЛ, rzadki, patyna |
600 zł 850 zł
930 | ROSJA medal Na Pamiątkę 300-lecia Panowania Dynastii Romanowych 1613-1913, brąz złocony 28 mm, Diakow 1548.3, pięknie zachowany |
I UNC |
200 zł 320 zł
931 | ROSJA żeton pamiątkowy dla Zygmunta Aleksandrowicza Grzezińskiego 1883-1905, kapitana pułku Rjazcy, srebro 15.02 g, 37 x 26 mm, lekko uszkodzona emalia, oryginalne pudełko .. |
I UNC |
2 000 zł 17 000 zł
932 | ROSJA owalny medal Na Pamiątkę Założenia Krasnostawskiego Bractwa Przenajświętszej Marii, koniec XIX w, mosiądz 63 x 44 mm, rzadki |
600 zł 700 zł