Aukcja 54 / 931

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013

żeton pamiątkowy dla Zygmunta Aleksandrowicza Grzezińskiego 1883-1905, kapitana pułku Rjazcy, srebro 15.02 g, 37 x 26 mm, lekko uszkodzona emalia, oryginalne pudełko sygnowane Д. ОСИПОВЪ

Numer: 931
Opis: ROSJA. żeton pamiątkowy dla Zygmunta Aleksandrowicza Grzezińskiego 1883-1905, kapitana pułku Rjazcy, srebro 15.02 g, 37 x 26 mm, lekko uszkodzona emalia, oryginalne pudełko sygnowane Д. ОСИПОВЪ
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 08-06-2013
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Ilość odsłon: 1176