Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w:
A53
441 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1768, Kraków, Plage 117, bardzo ładny, patyna |
150 zł 260 zł
442 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz próbny 1771, Warszawa, srebro 0.64 g, Plage 465, oryginalne stare bicie, pięknie zachowany, patyna |
I UNC |
5 000 zł 11 000 zł
443 | Wolne Miasto Gdańsk 1807-1815 grosz 1812, Gdańsk, odmiana z krótszymi gałązkami, Plage 49, ładnie zachowany, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
500 zł 1 200 zł
444 | Zabór pruski - Wielkie Księstwo Poznańskie 1816-1818 1 grosz 1816 B, Wrocław, Plage 57, mennicza wada krążka, ale pięknie zachowany z blaskiem menniczym, patyna |
I- UNC- |
400 zł 650 zł
445 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 3.47 g, Plage 117, drobne rysy w tle, ale bardzo ładna prezencja |
II+ EF+ |
25 000 zł | |
446 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1812, Warszawa, Aw: Głowa w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, srebro 22.92 g, Plage 115, Dav. 247, minimalnie justowany, bardzo ładny |
II+ EF+ |
5 000 zł 5 500 zł
447 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1812, Warszawa, Aw: Głowa w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, srebro 23.04 g, Plage 115, Dav. 247 |
II-/III+ EF-/VF+ |
5 000 zł | |
448 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dwuzłotówka (1/3 talara) 1811, Warszawa, końcówki gałązek skierowane do dołu, Plage 110, nieznacznie justowana, bardzo ładna z blaskiem menniczym i lekko złocistą pat.. |
II+/I- EF+/UNC- |
2 500 zł 3 600 zł
449 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dwuzłotówka (1/3) talara 1814, Warszawa, Plage 113, minimalna mennicza wada blachy, ale ładny egzemplarz |
1 000 zł 800 zł
450 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, odmiana z literami I S i większymi cyframi daty, Plage 95, wybite na monecie 1/24 talara pruskiego, |
II- EF- |
200 zł 220 zł
451 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, litery I B, Plage 96, wybite na monecie 1/24 talara pruskiego, delikatna patyna |
200 zł | |
452 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 3 grosze 1812, Warszawa, odmiana z końcówkami gałązek skierowanymi do dołu, Iger KW.12.1.a, Plage 89, bardzo wyraźny relief, piękny kolor miedzi |
200 zł 700 zł
453 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1817, Warszawa, złoto 9.79 g, Plage 1, Bitkin 804 (R1), Fr. 105 |
III+/II- VF+/EF- |
15 000 zł 22 000 zł
454 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, złoto 9.77 g, Plage 2, Bitkin 805 (R), Fr. 105, drobne ryski w tle, ale dość ładne |
II-/II EF-/EF |
17 500 zł 17 000 zł
455 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, złoto 4.87 g, Plage 11, Bitkin 812 (R), dość ładne, patyna |
12 500 zł 10 500 zł
456 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, złoto 4.91 g, Plage 12, Bitkin 813 (R), Fr. 106, drobne ryski na awersie, na rewersie ładny połysk menniczy |
II+ EF+ |
12 500 zł 13 000 zł
457 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, złoto 4.89 g, Plage 12, Bitkin 813 (R), Fr. 106, drobne rysy w tle, ale ładnie zachowane |
II+ EF+ |
12 500 zł 10 500 zł
458 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823. Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), minimalne uszkodzenie na boku monety, delikatna patyna |
12 500 zł 12 000 zł
459 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1817, Warszawa, odmiana z mniejszą koroną i dłuższym ogonem Orła, Plage 34, Bitkin 827, drobne mennicze wady blachy, ale bardzo ładne, delikatna patyna |
II- EF- |
2 000 zł 1 600 zł
460 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1817, Warszawa, odmiana z większą koroną i krótszym ogonem Orła, Plage 33, Bitkin 826, na boku monety minimalna mennicza wada krążka |
III/III+ VF/VF+ |
800 zł 1 300 zł