Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w:
A53
501 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124c, pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 840 zł
502 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124d, pięknie zachowane z delikatną patyną |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł 420 zł
503 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1938, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124e, delikatnie przeczyszczone na rewersie, mimo to bardzo ładnie zachowane |
I- UNC- |
400 zł 460 zł
504 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124f, wyśmienity wyszukany egzemplarz z piękną delikatną patyną |
I UNC |
500 zł 950 zł
505 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114a, nieznaczne mikroryski w tle, ale piękne z delikatną patyną |
I- UNC- |
1 250 zł 2 000 zł
506 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114a, bardzo ładne |
II+/I- EF+/UNC- |
1 250 zł 1 500 zł
507 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar - 100. rocznica Powstania Listopadowego, wybite głębokim stemplem, Parchimowicz 115b, bardzo rzadkie, ślady ciemnej patyny |
II-/III+ EF-/VF+ |
7 500 zł 7 500 zł
508 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Londyn, Głowa kobiety, Parchimowicz 116b, na awersie niewielka rysa w tle, ale pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł 300 zł
509 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 116d, nieznaczne przetarcia na rewersie, ale bardzo ładne, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł | |
510 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118c, wyśmienity egzemplarz z delikatną patyną |
I UNC |
400 zł 950 zł
511 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118c, bardzo ładne, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł 320 zł
512 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 119, pięknie zachowane z dużym połyskiem menniczym i ładną patyną |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 700 zł
513 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia, Kobieta z kłosami, odwrotka, Parchimowicz 109c, ładne, minimalne uderzenie na obrzeżu, delikatna patyna |
600 zł 700 zł
514 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, Kobieta z kłosami, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109e, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem AU58, ładne |
II+/I- EF+/UNC- |
750 zł 950 zł
515 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, z kropką po dacie, Parchimowicz 109d, wyśmienity, wyszukany egzemplarz z delikatną patyną |
I UNC |
1 250 zł 1 350 zł
516 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, z kropką po dacie, Parchimowicz 109d, ładne |
II+ EF+ |
350 zł 340 zł
517 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110b, piękny egzemplarz z dużym połyskiem menniczym |
I UNC |
250 zł 650 zł
518 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Głowa kobiety, Parchimowicz 107a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 250 zł 1 600 zł
519 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107b, wyśmienity stan zachowania z połyskiem menniczym i delikatną patyną |
I UNC |
800 zł 1 100 zł
520 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 22.16 g, wybito 100 sztuk, Parchimowicz P-152a, bardzo rzadkie, ciemna patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
10 000 zł 13 000 zł