Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
825 POLSKA / II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Krzyż Virtuti Militari V klasa, tombak srebrzony i emaliowany 37 x 37 mm, na stronie odwrotnej usunięty numer nadania, wtórnik wykonany w Warszawie przed 1932 r.
800 zł
826 POLSKA / II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Medal za Ratowanie Ginących, srebro 35 mm, wstążka, na boku punca Ag 0.950 i znak Mennicy Warszawskiej, bardzo ładnie zachowane, rzadkie odznaczenie, patyna
600 zł
1 200 zł
827 POLSKA / II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Odznaka pamiątkowa 1 Pułku Strzelców Konnych Garwolin Wzór 1, wykonana w Zakładzie Grawerskim M. Gontarczyka, mosiądz srebrzony 29.6 x 32 mm, nakrętka W. Gontarczyk, ..
1 300 zł
2 200 zł
828 POLSKA / II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Odznaka pamiątkowa KOP, wersja oficerska, Wzór 1930, srebro złocone i emaliowane, 33 x 28.6 mm, na stronie odwrotnej punca państwowa sprzed 1932 r. i imiennik SR (Sta..
2 800 zł
6 500 zł
829 POLSKA / II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Odznaka Żandarmerii WP, wersja żołnierska Wzór 2, na stronie odwrotnej numer 2857, mosiądz 37.3 x 38 mm, nakrętka oryginalna, Sawicki/Wielechowski s. 393
700 zł
560 zł
830 POLSKA / II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Odznaka Stowarzyszenia Rezerwistów i Byłych Wojskowych Rzeczpospolitej Polskiej, wykonana w Zakładzie A. Nagalskiego, mosiądz srebrzony i emalia 30.4 x 37 mm, drobne ..
600 zł
850 zł
831 POLSKA / II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Odznaka pamiątkowa Związku Byłych Uczestników Wojskowej Straży Kolejowej 1818-1919-1920, miedź 36.7 x 36.5 mm, Stela 19.25, wyrób warszawski autorstwa Stanisława Lipc..
550 zł