Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  ODZNACZENIA I ODZNAKI  ROSJA
834 ROSJA
Krzyż za Służbę na Kaukazie 1864 (żołnierski) wykonany po 1865 r., dwie różne wersje, brąz 49 x 49 mm, Diakow 721.1 ale podaje tylko srebro, razem 2 sztuki
2 500 zł
835 ROSJA
Medal ЗА ХРАБРОСТЬ (Za Dzielność) 4 stopień, typ III, na stronie odwrotnej numer 925506, srebro 28 mm, 15.55 g, Diakov 1133.10, brak wstążki, ładnie zachowany
500 zł
420 zł
836 ROSJA
Medal ЗА УСЕРДIE (Za Gorliwość), typ I (niesygnowany), srebro 30 mm, Diakow 1138.3, drobne uszkodzenia, ale ładny, patyna
400 zł
320 zł
837 ROSJA
medal ЗА УСЕРДIE (Za Gorliwość), typ I (niesygnowany), srebro 30 mm, Diakow 1138.3, drobne uszkodzenia, ale ładny, patyna
300 zł
260 zł
838 ROSJA
odznaka pamiątkowa lekarza Cesarskiej Akademii Wojskowo-Medycznej, komplet z nakrętką i podkładką, srebro złocone, emalia 64 x 47 mm, na stronie odwrotnej państwowa p..
5 000 zł
839 ROSJA
odznaka jubileuszowa 100-lecia Cesarskiej Akademii Wojskowo-Medycznej, po 1898 r., brąz złocony emaliowany 38.2 x 52.4 mm, Seliwanow 22, niewielki ubytek emalii
2 200 zł
840 ROSJA
odznaka pamiątkowa absolwenta uniwersytetu, przed 1898 r., srebro złocone i emaliowane 68.7 x 31 mm, na stronie odwrotnej państwowa punca i imiennik wytwórcy AA, nakr..
2 000 zł