Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
834 | ROSJA Krzyż za Służbę na Kaukazie 1864 (żołnierski) wykonany po 1865 r., dwie różne wersje, brąz 49 x 49 mm, Diakow 721.1 ale podaje tylko srebro, razem 2 sztuki |
2 500 zł | |
835 | ROSJA Medal ЗА ХРАБРОСТЬ (Za Dzielność) 4 stopień, typ III, na stronie odwrotnej numer 925506, srebro 28 mm, 15.55 g, Diakov 1133.10, brak wstążki, ładnie zachowany |
500 zł 420 zł
836 | ROSJA Medal ЗА УСЕРДIE (Za Gorliwość), typ I (niesygnowany), srebro 30 mm, Diakow 1138.3, drobne uszkodzenia, ale ładny, patyna |
II- EF- |
400 zł 320 zł
837 | ROSJA medal ЗА УСЕРДIE (Za Gorliwość), typ I (niesygnowany), srebro 30 mm, Diakow 1138.3, drobne uszkodzenia, ale ładny, patyna |
II- EF- |
300 zł 260 zł
838 | ROSJA odznaka pamiątkowa lekarza Cesarskiej Akademii Wojskowo-Medycznej, komplet z nakrętką i podkładką, srebro złocone, emalia 64 x 47 mm, na stronie odwrotnej państwowa p.. |
5 000 zł | |
839 | ROSJA odznaka jubileuszowa 100-lecia Cesarskiej Akademii Wojskowo-Medycznej, po 1898 r., brąz złocony emaliowany 38.2 x 52.4 mm, Seliwanow 22, niewielki ubytek emalii |
2 200 zł | |
840 | ROSJA odznaka pamiątkowa absolwenta uniwersytetu, przed 1898 r., srebro złocone i emaliowane 68.7 x 31 mm, na stronie odwrotnej państwowa punca i imiennik wytwórcy AA, nakr.. |
II- EF- |
2 000 zł |