Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE
810 ROSJA
Mikołaj I - medal z okazji zdobycia Silistrii 1829 r., autorstwa G. Loosa, Aw: Głowa cara w prawo i napis NICOLAUS I TOTIUS RUSSIAE IMPERATOR, Rw: W wieńcu poziomy na..
600 zł
650 zł
811 USA
Medal poświęcony prezydentowi USA Jerzemu Waszyngtonowi 1800 r., Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło GEORDE WASHINGTON OB 14 DEC R1799 AE 68, Rw: Wieniec i napis wok..
400 zł
950 zł
812 WIELKA BRYTANIA
Medal sygnowany ALLEN & MOORE - Wielka Międzynarodowa Wystawa Przemysłowa w Londynie 1851r. pod patronatem księcia Alberta Aw: Głowa księcia Alberta i napis wokoło, R..
200 zł
280 zł
813 WIELKA BRYTANIA
Medal (bez daty) autorstwa Hardmana i Weba, Aw: Głowa Chrystusa w prawo i napis wokoło SALVATOR MVNDI, Rw: Chrystogram w trójkącie, brąz, 55 mm, patyna
400 zł
814 WŁOCHY
Aleksander Farnese 1545-1592, jednostronny sygnowany (sygnatura trudna do odczytania) medal z uszkiem. Popiersie księcia w prawo i napis wokoło ALEXANDER FARNESIVS P ..
1 000 zł
815 WŁOCHY
Św. Bonawentura - generał zakonu Franciszkanów Braci Mniejszych, medal bez daty sygnowany BIANCHI, Aw: Popiersie św. Bonawentury w lewo i napis wokoło SERAPH DOCT S B..
250 zł
320 zł