Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
810 | ROSJA Mikołaj I - medal z okazji zdobycia Silistrii 1829 r., autorstwa G. Loosa, Aw: Głowa cara w prawo i napis NICOLAUS I TOTIUS RUSSIAE IMPERATOR, Rw: W wieńcu poziomy na.. |
I UNC |
600 zł 650 zł
811 | USA Medal poświęcony prezydentowi USA Jerzemu Waszyngtonowi 1800 r., Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło GEORDE WASHINGTON OB 14 DEC R1799 AE 68, Rw: Wieniec i napis wok.. |
II- EF- |
400 zł 950 zł
812 | WIELKA BRYTANIA Medal sygnowany ALLEN & MOORE - Wielka Międzynarodowa Wystawa Przemysłowa w Londynie 1851r. pod patronatem księcia Alberta Aw: Głowa księcia Alberta i napis wokoło, R.. |
200 zł 280 zł
813 | WIELKA BRYTANIA Medal (bez daty) autorstwa Hardmana i Weba, Aw: Głowa Chrystusa w prawo i napis wokoło SALVATOR MVNDI, Rw: Chrystogram w trójkącie, brąz, 55 mm, patyna |
I- UNC- |
400 zł | |
814 | WŁOCHY Aleksander Farnese 1545-1592, jednostronny sygnowany (sygnatura trudna do odczytania) medal z uszkiem. Popiersie księcia w prawo i napis wokoło ALEXANDER FARNESIVS P .. |
III VF |
1 000 zł | |
815 | WŁOCHY Św. Bonawentura - generał zakonu Franciszkanów Braci Mniejszych, medal bez daty sygnowany BIANCHI, Aw: Popiersie św. Bonawentury w lewo i napis wokoło SERAPH DOCT S B.. |
250 zł 320 zł