Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  WIELKA BRYTANIA
812 WIELKA BRYTANIA
Medal sygnowany ALLEN & MOORE - Wielka Międzynarodowa Wystawa Przemysłowa w Londynie 1851r. pod patronatem księcia Alberta Aw: Głowa księcia Alberta i napis wokoło, R..
200 zł
280 zł
813 WIELKA BRYTANIA
Medal (bez daty) autorstwa Hardmana i Weba, Aw: Głowa Chrystusa w prawo i napis wokoło SALVATOR MVNDI, Rw: Chrystogram w trójkącie, brąz, 55 mm, patyna
400 zł