Aukcja 53 / 811

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  USA

Medal poświęcony prezydentowi USA Jerzemu Waszyngtonowi 1800 r., Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło GEORDE WASHINGTON OB 14 DEC R1799 AE 68, Rw: Wieniec i napis wokoło i w poziomie, brąz 38.6 mm, na awersie punca kolekcjonerska F.B., na rewersie drobne ślady korozji, drobne uszkodzenia na boku, patyna

Numer: 811
Opis: USA. Medal poświęcony prezydentowi USA Jerzemu Waszyngtonowi 1800 r., Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło GEORDE WASHINGTON OB 14 DEC R1799 AE 68, Rw: Wieniec i napis wokoło i w poziomie, brąz 38.6 mm, na awersie punca kolekcjonerska F.B., na rewersie drobne ślady korozji, drobne uszkodzenia na boku, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 950 zł
Ilość odsłon: 1122