Aukcja 53 / 828

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013

Odznaka pamiątkowa KOP, wersja oficerska, Wzór 1930, srebro złocone i emaliowane, 33 x 28.6 mm, na stronie odwrotnej punca państwowa sprzed 1932 r. i imiennik SR (Stanisław Reising, nakrętka srebrna Stanisław Reising, na stronie odwrotnej punca, Sawicki/Wielechowski s. 390, luksusowe wykonanie

Numer: 828
Opis: POLSKA / II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939. Odznaka pamiątkowa KOP, wersja oficerska, Wzór 1930, srebro złocone i emaliowane, 33 x 28.6 mm, na stronie odwrotnej punca państwowa sprzed 1932 r. i imiennik SR (Stanisław Reising, nakrętka srebrna Stanisław Reising, na stronie odwrotnej punca, Sawicki/Wielechowski s. 390, luksusowe wykonanie
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 2 240 zł
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Ilość odsłon: 1899