Aukcja 53 / 819

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA

Kolej Warszawsko-Wiedeńska i Kolej Warszawsko-Bydgoska - żeton pamiątkowy 1890 r., srebro złocone 10.22 g, 29.4 mm x 45.4 mm, na uszku państwowa austriacka próba srebra (750) oraz nieczytelna sygnatura wytwórcy

Numer: 819
Opis: POLSKA. Kolej Warszawsko-Wiedeńska i Kolej Warszawsko-Bydgoska - żeton pamiątkowy 1890 r., srebro złocone 10.22 g, 29.4 mm x 45.4 mm, na uszku państwowa austriacka próba srebra (750) oraz nieczytelna sygnatura wytwórcy
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 950 zł
Ilość odsłon: 1484