Aukcja 53 / 776

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  POLSKA  XIX wiek

Medalik z uszkiem niesygnowany, Aw: Matka Boska Niepokalanego Poczęcia O MARYO BEZ ZMAZY POCZĘTA MÓDL SIĘ ZA NAMI KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY, Rw: Litera M (symbol Marii), niżej dwa serca jedno otoczone wieńcem cierniowym, drugie przeszyte mieczem, srebro 38.5 x 22 mm, 7.51 g, podobny Rew. 767, ale bez napisu na rewersie, na uszku punca srebra 800, ładnie zachowany, patyna

Numer: 776
Opis: POLSKA / XIX wiek. Medalik z uszkiem niesygnowany, Aw: Matka Boska Niepokalanego Poczęcia O MARYO BEZ ZMAZY POCZĘTA MÓDL SIĘ ZA NAMI KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY, Rw: Litera M (symbol Marii), niżej dwa serca jedno otoczone wieńcem cierniowym, drugie przeszyte mieczem, srebro 38.5 x 22 mm, 7.51 g, podobny Rew. 767, ale bez napisu na rewersie, na uszku punca srebra 800, ładnie zachowany, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1224