Aukcja 53 / 777

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  POLSKA  XIX wiek

Jan Tadeusz książę Lubomirski, 1901, medal sygnowany I Ł ( Ignacy Łopieński) i J M (Jan Meissner), Aw: Popiersie w lewo i napis JAN TADEUSZ KS LUBOMIRSKI 1851-1901, Rw: Cyfra L na tle słońca i napis wokoło W UZNANIU PÓŁWIEKOWEJ PRACY SPOŁECZNEJ WSPÓŁOBYWATELE, brąz 55 mm, Strzałkowski 17 (R), na boku medalu punca ŁOPIEŃSKI

Numer: 777
Opis: POLSKA / XIX wiek. Jan Tadeusz książę Lubomirski, 1901, medal sygnowany I Ł ( Ignacy Łopieński) i J M (Jan Meissner), Aw: Popiersie w lewo i napis JAN TADEUSZ KS LUBOMIRSKI 1851-1901, Rw: Cyfra L na tle słońca i napis wokoło W UZNANIU PÓŁWIEKOWEJ PRACY SPOŁECZNEJ WSPÓŁOBYWATELE, brąz 55 mm, Strzałkowski 17 (R), na boku medalu punca ŁOPIEŃSKI
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 420 zł
Ilość odsłon: 1065