Aukcja nr 52
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
1068 | ROSJA medal nagrodowy gimnazjum bez daty (1835), ПРЕУСПВАЮЩЕМУ (Najdoskonalszemu), srebro 42 mm, 25.57 g, Diakov 523.1, ale na rewersie z lewej strony sygnatura P.БAP. a z .. |
I- UNC- |
500 zł 2 500 zł
1069 | ROSJA medal za Wojnę Krymską 1853-1854-1855-1856, mosiądz 28 mm, Diakov 654.2, piękny |
I UNC |
250 zł 320 zł
1070 | ROSJA medal za zdławienie Powstania Styczniowego, 1863-1864, ciemny brąz 28 mm, Diakov 722.1, uszkodzone nieco tło, patyna |
II- EF- |
200 zł 410 zł