Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  ORDERY ODZNACZENIA ODZNAKI  ROSJA
1068 ROSJA
medal nagrodowy gimnazjum bez daty (1835), ПРЕУСПВАЮЩЕМУ (Najdoskonalszemu), srebro 42 mm, 25.57 g, Diakov 523.1, ale na rewersie z lewej strony sygnatura P.БAP. a z ..
500 zł
2 500 zł
1069 ROSJA
medal za Wojnę Krymską 1853-1854-1855-1856, mosiądz 28 mm, Diakov 654.2, piękny
250 zł
320 zł
1070 ROSJA
medal za zdławienie Powstania Styczniowego, 1863-1864, ciemny brąz 28 mm, Diakov 722.1, uszkodzone nieco tło, patyna
200 zł
410 zł