Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  ORDERY ODZNACZENIA ODZNAKI  POLSKA
1050 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka Sołtysa Gubernii Warszawskiej 19.02.1864, z oryginalną zawieszką z łańcuchem, mosiądz
600 zł
750 zł
1051 POLSKA
II Rzeczpospolita Polska, Order Virtuti Militari V klasa, wtórnik, brąz srebrzony 38 x 38 mm, wstążka
750 zł
600 zł
1052 POLSKA
Krzyż Armii Ochotniczej -piechota 1920 r,. mosiądz srebrzony 37 x 37 mm, oryginalna wstążka z zapięciem, Stela 14.2.43.a
400 zł
1053 POLSKA
odznaka honorowa Orlęta 1928, mosiądz srebrzony 38.5 x 38.5 mm, Stela 13.13.b, nakrętka numerowana Ewidencja Orląt L 378 WŁ. BUSZEK, zielona patyna
500 zł
950 zł
1054 POLSKA
odznaka pamiątkowa Gwiazda Przemyśla 1920, na odwrocie punca wytwórcy E.M.UNGER / LWÓW METAL, biały metal 43 x 54 mm, Stela 13.63.a, brak wstążki, ładnie zachowana
500 zł
400 zł
1055 POLSKA
Krzyż Obrony Lwowa 1919, brąz z nieznacznymi śladami srebrzenia 40 x 40 mm, Stela 13.10
500 zł
1056 POLSKA
Krzyż Obrony Lwowa 1921, wariant z Mieczami i Orderem Virtuti Militari, mosiądz srebrzony 38 x 38 mm, Stela 13.12
500 zł
650 zł
1057 POLSKA
odznaka pamiątkowa Miejskiej Straży Obywatelskiej miasta Lwowa \Zasłużonemu\" 1919
400 zł
320 zł
1058 POLSKA
odznaka pamiątkowa 6 Pułku Piechoty Legionów Polskich 1916, biały metal oksydowany 41 x 36 mm Orzeł srebrny (punca na stronie odwrotnej Orła)
1 300 zł
1 040 zł
1059 POLSKA
odznaka pamiątkowa 240 Ochotniczego Pułku Piechoty, bita w mosiądzu srebrzonym 55 x 32 mm, na stronie odwrotnej numer 596 i sygnatura E M UNGER / LWÓW, Stela 14.2.42,..
2 500 zł
1060 POLSKA
odznaka pamiątkowa 49 Huculskiego Pułku Strzelców -Kołomyja, wersja jednoczęściowa, mosiądz srebrzony 40 x 40 mm, nieco uszkodzona emalia, Sawicki / Wielechowski ss 8..
1 000 zł
1 200 zł
1061 POLSKA
instruktorska odznaka Wołyńskiej Szkoły Podchorążych Rezerwy, srebro 40 x 40 mm, emalia, Sawicki / Wielechowski s 419, na stronie odwrotnej punce i nazwa wytwórcy A.N..
2 000 zł
1 600 zł
1062 POLSKA
odznaka pamiątkowa 1 Pułku Artylerii Polowej, biały metal oksydowany 32,5 X 32,5 mm, Sawicki / Wielechowski s 228, na stronie odwrotnej numer 697, nakrętka I KRAJ.FAB..
400 zł
1 500 zł
1063 POLSKA
odznaka pamiątkowa Służby Medycznej Legionów Polskich 1917, mosiądz oksydowany 41,5 x 41,5 mm, Stela 2.27, litery srebrzone, drobne ubytki emalii, na stronie odwrotne..
3 000 zł
2 400 zł
1064 POLSKA
odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, miedź złocona i srebrzona 44 x 40 mm, Stela 14.2.27.b, oryginalna wstążka z zapięciem, rzadka
2 000 zł
2 600 zł
1065 POLSKA
odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, miedź złocona i srebrzona 55 x 54 mm, Stela 14.2.27.a, nakrętka S.LIPCZYŃSKI / WARSZAWA
800 zł
640 zł
1066 POLSKA
zestaw 4 odznak kolarskich WTC, - odznaka Nagroda / Pracownikom / Gazowni / I / 100 klm / 19 21/IX 1930. srebro złocone, 29 mm, punce na stronie głównej; - odznaka RK..
I/II
UNC/EF
600 zł
600 zł
1067 POLSKA
Medal Morski ustanowiony 3 lipca 1945 przez Prezydenta RP na Uchodźstwie, brąz srebrzony 37 mm, oryginalna wstążka, rzadki
1 000 zł