Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
1070 ROSJA
medal za zdławienie Powstania Styczniowego, 1863-1864, ciemny brąz 28 mm, Diakov 722.1, uszkodzone nieco tło, patyna
200 zł
410 zł