Aukcja 52 / 1066

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  ORDERY ODZNACZENIA ODZNAKI  POLSKA

zestaw 4 odznak kolarskich WTC, - odznaka Nagroda / Pracownikom / Gazowni / I / 100 klm / 19 21/IX 1930. srebro złocone, 29 mm, punce na stronie głównej

Numer: 1066
Opis: POLSKA. zestaw 4 odznak kolarskich WTC, - odznaka Nagroda / Pracownikom / Gazowni / I / 100 klm / 19 21/IX 1930. srebro złocone, 29 mm, punce na stronie głównej; - odznaka RKS \ŚWIT\" / Otwarcie / Sezonu / 50 klm / I Nagr. / 1931 brąz srebrzony 46 x 28
Stan: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Data sprzedaży: 10-11-2012
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 600 zł
Ilość odsłon: 1806