Aukcja 52 / 1060

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  ORDERY ODZNACZENIA ODZNAKI  POLSKA

odznaka pamiątkowa 49 Huculskiego Pułku Strzelców -Kołomyja, wersja jednoczęściowa, mosiądz srebrzony 40 x 40 mm, nieco uszkodzona emalia, Sawicki / Wielechowski ss 89-91, na stronie odwrotnej numer 654, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19

Numer: 1060
Opis: POLSKA. odznaka pamiątkowa 49 Huculskiego Pułku Strzelców -Kołomyja, wersja jednoczęściowa, mosiądz srebrzony 40 x 40 mm, nieco uszkodzona emalia, Sawicki / Wielechowski ss 89-91, na stronie odwrotnej numer 654, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 10-11-2012
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ilość odsłon: 1778