Aukcja nr 5

USD/PLN: 2.050 | EUR/PLN: 2.350 | data: 19-11-1993
90 POWSTANIE LISTOPADOWE
1 złoty 1831, podpis: Głuszyński, nr 789 626, Kow.22a, Pick A22
200 zł
330 zł
91 POWSTANIE LISTOPADOWE
1 złoty 1831, podpis: Łubieński, nr 31 173, Kow.22b, Pick A22
200 zł
260 zł
92 POWSTANIE LISTOPADOWE
1 złoty 1831, podpis: Głuszczyński, druk próbny na białym papierze bez numeracjii suchej pieczęci
100 zł
430 zł
93 POWSTANIE LISTOPADOWE
1 złoty 1831, podpis: Łubieński, druk próbny na białym papierze bez numeracjii suchej pieczęci
100 zł
470 zł
94 POWSTANIE LISTOPADOWE
asygnata skarbowa na 100 złotych 7.07.1831, nr 741, podpisy: Ostrowski i Dem-bowski, Moczydł.PL1, Pick -
500 zł
95 POWSTANIE LISTOPADOWE
asygnata skarbowa na 200 złotych 25.07.1831, nr 868, podpisy: Ostrowskii Dembowski, Moczydł.PL2, Pick A18A
300 zł
240 zł
96 POWSTANIE LISTOPADOWE
asygnata skarbowa na 500 złotych 2.07.1831, nr 587, podpisy: Ostrowski, Dembow-ski i Ochocki, Moczydł.PL3, Pick A18B
200 zł
160 zł
97 POWSTANIE LISTOPADOWE
asygnata skarbowa na 1.000 złotych 2.07.1831, nr 86, podpisy: Dembows-ki, Ostrowski i Owocki, Moczydł.PL4, Pick -
400 zł
320 zł
98 POWSTANIE LISTOPADOWE
kwit na Posiłki Polskie o wartości 50 złotych, czysty z podpisem Głuszczyńskiego, Moczydł.PL5
100 zł
99 POWSTANIE LISTOPADOWE
kwit na Posiłki Polskie o wartości 75 złotych na nazwisko Adolfa Marcinkiewicza,4.02.1831, nr 2478 z podpisami: Głuszyńskiego i Wojciechowskiego, Moczydł.PL6
200 zł
100 POWSTANIE LISTOPADOWE
kwit na Posiłki Polskie o wartości 100 złotych nr 4565, czysty z podpisem Głuszyńskiego, Moczydł.-
100 zł
135 zł
101 POWSTANIE LISTOPADOWE
kwit na Posiłki Polskie o wartości 150 złotych, czysty z podpisem Głuszyńskiego, Moczydł.-
100 zł
145 zł
102 POWSTANIE LISTOPADOWE
4-procentowa pożyczka Posiłki Polskie o wartości 600 złotych nr 6 032 1.06.1831, Moczydł.PL7
200 zł
160 zł
103 POWSTANIE LISTOPADOWE
4-procentowa pożyczka Posiłki Polskie o wartości 600 złotych nr 3418, 1.06.1831,podpis: Lubowidzki, Moczydł.PL7, nieodcięta główka
250 zł
200 zł
104 POWSTANIE LISTOPADOWE
Bank Polski- Posiłki Polskie; plan pożyczki 60.000.000owej, druk 4 stronicowy datowany w Warszawie 10 czerwca 1831.
40 zł
32 zł