Aukcja nr 49 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
943 | Rosja / Mikołaj II medal z uszkiem Za Gorliwość, odmiana z sygnaturą na awersie medaliera BAC KIЙ (Vasyutinsky), złoto \950, 73.73 g |
25 000 zł 26 000 zł
944 | Rosja / Mikołaj II medal z uszkiem Za Wojnę z Japonią 1904-1905, ciemny brąz 28 mm, Diakov 1406.1, patyna |
II- EF- |
200 zł 200 zł
945 | Rosja / Mikołaj II odznaka pamiątkowa Szkoły Chorążych, brąz srebrzony 39 x 39 mm, Seliwanow 355 |
2 000 zł 2 800 zł
946 | Rosja / Mikołaj II odznaka pamiątkowa Politechniki Ryskiej, srebro złocone 59 x 45 mm, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy ДO i państwowa punca srebra, Patrykijew/Wojnowicz s. 103, b.. |
II- EF- |
1 000 zł 1 900 zł