Aukcja 48 (47-48) / 1343

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Kielcach w 1898 r., medal autorstwa K. Lipczyńskiego, Aw: Kowal i wieśniaczka podające sobie ręce, poniżej sygnatura i napis w otoku PAMIATKA Z WYSTAWY ROLNICZO PRZEMYSŁOWEJ W KIELCACH 1898, Rw: Herb guberni kieleckiej, w otoku napis po rosyjsku, cynk 41 mm, nieco uszkodzone obrzeże, bardzo rzadki

Numer: 1343
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Kielcach w 1898 r., medal autorstwa K. Lipczyńskiego, Aw: Kowal i wieśniaczka podające sobie ręce, poniżej sygnatura i napis w otoku PAMIATKA Z WYSTAWY ROLNICZO PRZEMYSŁOWEJ W KIELCACH 1898, Rw: Herb guberni kieleckiej, w otoku napis po rosyjsku, cynk 41 mm, nieco uszkodzone obrzeże, bardzo rzadki
Stan: IV, Fine
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1093