Aukcja 48 (47-48) / 1344
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Radomiu w 1899 r., niesygnowany medal, Aw: Chłopka z sierpem i snopem zboża, w tle fabryka i narzędzia rolnicze, w otoku napisy po rosyjsku i polsku WYSTAWA ROLNICZO- PRZEMYSLOWA W RADOMIU, Rw: Pod muralną koroną dwa herby, poniżej data, srebro 36 mm, 12.58 g, patyna
Numer: | 1344 |
Opis: | Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Radomiu w 1899 r., niesygnowany medal, Aw: Chłopka z sierpem i snopem zboża, w tle fabryka i narzędzia rolnicze, w otoku napisy po rosyjsku i polsku WYSTAWA ROLNICZO- PRZEMYSLOWA W RADOMIU, Rw: Pod muralną koroną dwa herby, poniżej data, srebro 36 mm, 12.58 g, patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 05-11-2011 |
Cena szacunkowa: | 400 zł |
Cena wywoławcza: | 320 zł |
Cena wylicytowana: | 3 000 zł |
Ilość odsłon: 1175