Aukcja 46 / 697

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011

Karol VI 1711-1740, talar nagrodowy bez daty, Wrocław, Aw: Popiersie cesarza i napis, Rw: Ozdobna tarcza herbowa i napis okolicznościowy, 25.64 g, F.u.S. 3525, piękny stan zachowania, piękna patyna

Numer: 697
Opis: WROCŁAW / miasto. Karol VI 1711-1740, talar nagrodowy bez daty, Wrocław, Aw: Popiersie cesarza i napis, Rw: Ozdobna tarcza herbowa i napis okolicznościowy, 25.64 g, F.u.S. 3525, piękny stan zachowania, piękna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 11-06-2011
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 5 200 zł
Ilość odsłon: 1083