Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MEDALE
880 POLSKA
Millenium Chrztu Polski -medal niesygnowany 1966 r., Aw: Obraz M. B. Częstochowskiej, z lewej MÓDL / SIĘ ZA / NAMI, w otoku napis TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIAŃSKIEJ, ..
I/I-
UNC/UNC-
1 500 zł
1 200 zł
881 POLSKA
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
800 zł
882 POMORZE
medal autorstwa G. Loosa z 1824 r wybity z okazji 700-lecia misji chrystianizacyjnej na Pomorze Zachodnie biskupa Ottona z Bambergu, Aw: Postacie księcia pomorskiego ..
150 zł
120 zł
883 POMORZE
nagrodowy medal z uszkiem i czarną wstążką autorstwa Maxa v. Kawaczyńskiego -Izby Rolniczej prowincji Pomorze, srebro 24.19 g, patyna
300 zł
550 zł
884 ŚLĄSK
Wojna śląska i śmierć Karola VI 1740/1741 r. -medal niesygnowany autorstwa Kittela, Aw: Siedząca personifikacja Śląska przy trumnie cesarza Karola VI, w tle zachodząc..
600 zł
480 zł
885 ŚLĄSK
300 zł
240 zł
886 ANGLIA / Jerzy I 1714-1727
medal autorstwa Otto Hameraniego, Aw: Popiersie króla i napis VNICA SALVS, Rw: Hanowerski koń tratujący lwa i jednorożca, w oddali panorama Londynu, powyżej w półkolu..
800 zł
640 zł
887 FRANCJA
medal autorstwa E. Rogat’a, wybity w 1833 r. na 3 rocznicę Rewolucji Lipcowej 1830 r., Aw: Popiersie Napoleona z kolumny na Placu Vendôme w Paryżu w prawo i napis wok..
1 000 zł
1 100 zł
888 NIEMCY / Hamburg
medal 1653r., (odbitka w srebrze 10 dukatówki -portugała) autorstwa S. Dadlera wybity na zlecenie rady miejskiej Hamburga w piątą rocznicę pokoju westwalskiego, Aw: P..
2 000 zł
1 600 zł
889 Fryderyk Wilhelm III 1797 / 1840
medal 1798 autorstwa Loos’a wybity z okazji hołdu w Berlinie Aw: Popiersie króla pruskiego w lewo i napis FRIEDR WILHELM III KOENIG VON PREUSSEN, Rw: Postument na nim..
350 zł
890 Fryderyk Wilhelm III 1797 / 1840
medal nagrodowy autorstwa Loos’a (ok 1800), Aw: Róg obfitości na tle postument, na nim odznaczenia i wieńce nagrodowe, powyżej napis LOHN UND EHRE, Rw: Fragment kolum..
200 zł
891 Prusy / Wilhelm II 1888-1918
marszałek Mackensen 1915, medal sygnowany K. GOETZ poświęcony zwycięstwom feldmarszałka w Galicji nad Rosjanami, Aw: Popiersie 3/4 w prawo i napis wokoło, Rw: Kłosy ..
400 zł
400 zł
892 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
medal sygnowany A. Klepikow na ukończenie restauracji Kremla z 1849 r, Aw: Monogram Mikołaja i napis БЛАГОДАРЮ, Rw: Widok na pałac kremlowski, poniżej napis ЗАЛОЖЕНЬ ..
400 zł
1 400 zł
893 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
medal sygnowany AГ (A. Griliches) z Pierwszej Wszechrosyjskiej Wystawy Higienicznej w 1893 roku, Aw: Pomnik Piotra I w Petersburgu i napis wokoło, Rw: Wieniec oliwno-..
200 zł
320 zł
894 SZWAJCARIA / Genewa
Jan Kalwin - medal autorstwa A. Bovy’ego wybity w 1835 r. z okazji Jubileuszu Reformacji, Aw: Popiersie w lewo i napis IOHANNES CALVINVS NATVS NOVIODVNI 1509 MORTVS G..
700 zł
750 zł
895 WATYKAN / Jan Paweł II
komplet medali papieskich Anno XIV (1992), Chrystianizacja Ameryki, sygnowane: Antonio Manuel Silva Fereira, Aw: Popiersie Jana Pawła II w prawo i napis JOANNES PAVLV..
10 000 zł