Aukcja 45 / 893

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MEDALE  ROSJA  Aleksander III 1881-1894

medal sygnowany AГ (A. Griliches) z Pierwszej Wszechrosyjskiej Wystawy Higienicznej w 1893 roku, Aw: Pomnik Piotra I w Petersburgu i napis wokoło, Rw: Wieniec oliwno-dębowy, wewnątrz dwa węże splecione wokół kielicha i data 18 - 93, brąz 28 mm, Diakov 1083.3, piękny egzemplarz, patyna

Numer: 893
Opis: ROSJA / Aleksander III 1881-1894. medal sygnowany AГ (A. Griliches) z Pierwszej Wszechrosyjskiej Wystawy Higienicznej w 1893 roku, Aw: Pomnik Piotra I w Petersburgu i napis wokoło, Rw: Wieniec oliwno-dębowy, wewnątrz dwa węże splecione wokół kielicha i data 18 - 93, brąz 28 mm, Diakov 1083.3, piękny egzemplarz, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 320 zł
Ilość odsłon: 1081