Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
107 | Mazowsze lub Kujawy / nieokreślony władca brakteat, 2. połowa XII w.; Święty Maurycy z tarczą i mieczem, 0.13 g, Str.XX.20, naśladownictwo brakteatów magdeburskich, pęknięty |
III VF |
350 zł 520 zł
108 | Mazowsze lub Kujawy / nieokreślony władca brakteat, 2. połowa XII w.; Święty Maurycy z tarczą i mieczem, 0.13 g, Str.XX.20b, naśladownictwo brakteatów magdeburskich; wyśmienity stan zachowania |
400 zł 1 250 zł