Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  ŚREDNIOWIECZE  POLSKA  Mazowsze lub Kujawy
107 Mazowsze lub Kujawy / nieokreślony władca
brakteat, 2. połowa XII w.; Święty Maurycy z tarczą i mieczem, 0.13 g, Str.XX.20, naśladownictwo brakteatów magdeburskich, pęknięty
350 zł
520 zł
108 Mazowsze lub Kujawy / nieokreślony władca
brakteat, 2. połowa XII w.; Święty Maurycy z tarczą i mieczem, 0.13 g, Str.XX.20b, naśladownictwo brakteatów magdeburskich; wyśmienity stan zachowania
400 zł
1 250 zł