Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
81 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar ok. 1173-1190, Aw: Biskup z krzyżem, obok litery VS, Rw: Rycerz walczący z lwem, srebro 0.30 g, Str. 46, Such. 2, patyna
500 zł
520 zł
82 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar ok. 1173-1190, Aw: Biskup z krzyżem, obok litery VS, Rw: Rycerz walczący z lwem, srebro 0.40 g, Str. 46, Such. 2, niewielkie uszkodzenia w tle
300 zł
440 zł
83 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar ok. 1173-1190, Aw: Biskup z krzyżem, obok litery VS, Rw: Rycerz walczący z lwem, srebro 0.27 g, Str. 46, Such. 2, nieznana, odmienna sutanna biskupa
300 zł
560 zł
84 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar jednostronny ok. 1173-1190; Rycerz walczący z lwem, srebro 0.35 g, Str. 46, Such. 2, piękny egzemplarz, nie notowany jako jednostronny
1 000 zł
2 400 zł
85 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar ok. 1185-1201, Aw: Krzyż dwunitkowy, w polach litery BOLI, Rw: Dwie postacie stojące z chorągwią, z lewej S, srebro 0.24 g, Str. 174cd, Such. 3c, bardzo ładnie ..
500 zł
400 zł
86 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar ok. 1185-1201, Aw: Krzyż dwunitkowy, w polach litery BOLI, Rw: Dwie postacie stojące z chorągwią, z lewej S, srebro 0.27 g, Str. 174cd, Such. 3c, częściowa paty..
200 zł
87 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar ok. 1185-1201, Aw: Krzyż dwunitkowy, w polach litery BOLI, Rw: Dwie postacie stojące z chorągwią, z lewej S, srebro 0.19 g, Str. 174cd, Such. 3c, złamany, przyk..
III-
VF-
150 zł
88 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar jednostronny ok. 1185-1201; Krzyż dwunitkowy, w polach litery BOLI, srebro 0.17 g, Str. 174cd, Such. 3c, bardzo ładnie zachowany
300 zł
600 zł