Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
948 | NIEMCY / HAMBURG dukat 1692 z tytulaturą Leopolda I, złoto 3.45 g, Fr. 1109, Gaedechens 118 |
II- EF- |
4 000 zł | |
949 | NIEMCY / PRUSY Fryderyk Wilhelm 1640-1688, 1/24 talara 1658, Halberstadt, Schrötter 1322, ciemna patyna |
125 zł | |
950 | NIEMCY / PRUSY Fryderyk II 1740-1786, 8 gute groszen 1753 / A, Berlin, Olding 18, Schrötter 209, piękny egzemplarz |
II+ EF+ |
500 zł 760 zł
951 | NIEMCY / PRUSY Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 4 grosze (1/6 talara) 1797 / A, Berlin, Schrötter 81, idealny stan zachowania |
I UNC |
300 zł 420 zł
952 | NIEMCY / PRUSY Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 1/6 talara 1810 / A, Berlin, Schrötter 196, Neumann 12, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
300 zł 500 zł
953 | NIEMCY / PRUSY Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 1/6 talara 1815 / A, Berlin, Schrötter 205, Neumann 12, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
300 zł 420 zł
954 | NIEMCY / PRUSY Fryderyk Wilmelm 1797-1840, 4 grosze (1/6 talara) 1818 / A, Berlin, Schrötter 221, Neumann 18, piękny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 580 zł
955 | NIEMCY / SAKSONIA Jan Jerzy I 1615-1656, dukat 1636, złoto 3.44 g, Fr. 2684, Clauss/Kahnt 117, Merseb.1085 |
III+/II- VF+/EF- |
2 500 zł 2 600 zł
956 | NIEMCY / SAKSONIA Fryderyk August I 1806-1827, talar 1813/S.G.H. Thun 292, Kahnt 416, Dav. 854, patyna |
II+ EF+ |
350 zł 920 zł
957 | NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 20 fenigów 1875 / E, Drezno, J.5 |
I-/II+ UNC-/EF+ |
400 zł 420 zł
958 | NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 50 fenigów 1877 / F, Stuttgart, J.8, piękne, patyna |
I UNC |
600 zł 620 zł
959 | NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 1 marka 1875 / A, Berlin, J.9, piękny stan zachowania, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 440 zł
960 | NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 1 marka 1875 / B, Hanower, J.9, rzadka i pięknie zachowana, patyna |
I- UNC- |
500 zł 700 zł
961 | NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 1 marka 1875 / D, Monachium, J.9 |
I-/II+ UNC-/EF+ |
200 zł 260 zł
962 | NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 1 marka 1876 / A, Berlin, J.9, wyśmienity stan, patyna |
I UNC |
250 zł 560 zł
963 | NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 1 marka 1916 / F, Stuttgart, J.17, piękny stan, rzadka |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 620 zł
964 | II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 / BADENIA Fryderyk I 1856-1907, 5 marek 1907 / G, Karlsruhe, emisja pośmiertna, J.37, delikatna patyna |
I- UNC- |
600 zł 1 100 zł
965 | II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 / BREMA- WOLNE MIASTO 2 marki 1904 / J, Hamburg, J.59, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
600 zł 620 zł
966 | II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 / HAMBURG- WOLNE MIASTO 5 marek 1888 / J, Hamburg, J.62, rzadkie, wyczyszczone |
500 zł 400 zł
967 | II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 / LUBEKA- WOLNE MIASTO 3 marki 1909 / A, Berlin, J.82, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 500 zł