Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  MONETY ZAGRANICZNE  NIEMCY
948 NIEMCY / HAMBURG
dukat 1692 z tytulaturą Leopolda I, złoto 3.45 g, Fr. 1109, Gaedechens 118
4 000 zł
949 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm 1640-1688, 1/24 talara 1658, Halberstadt, Schrötter 1322, ciemna patyna
125 zł
950 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk II 1740-1786, 8 gute groszen 1753 / A, Berlin, Olding 18, Schrötter 209, piękny egzemplarz
500 zł
760 zł
951 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 4 grosze (1/6 talara) 1797 / A, Berlin, Schrötter 81, idealny stan zachowania
300 zł
420 zł
952 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 1/6 talara 1810 / A, Berlin, Schrötter 196, Neumann 12, wyśmienity stan zachowania
300 zł
500 zł
953 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm 1797-1840, 1/6 talara 1815 / A, Berlin, Schrötter 205, Neumann 12, wyśmienity stan zachowania
300 zł
420 zł
954 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilmelm 1797-1840, 4 grosze (1/6 talara) 1818 / A, Berlin, Schrötter 221, Neumann 18, piękny egzemplarz, patyna
400 zł
580 zł
955 NIEMCY / SAKSONIA
Jan Jerzy I 1615-1656, dukat 1636, złoto 3.44 g, Fr. 2684, Clauss/Kahnt 117, Merseb.1085
III+/II-
VF+/EF-
2 500 zł
2 600 zł
956 NIEMCY / SAKSONIA
Fryderyk August I 1806-1827, talar 1813/S.G.H. Thun 292, Kahnt 416, Dav. 854, patyna
350 zł
920 zł
957 NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918
20 fenigów 1875 / E, Drezno, J.5
I-/II+
UNC-/EF+
400 zł
420 zł
958 NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918
50 fenigów 1877 / F, Stuttgart, J.8, piękne, patyna
600 zł
620 zł
959 NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918
1 marka 1875 / A, Berlin, J.9, piękny stan zachowania, patyna
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
440 zł
960 NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918
1 marka 1875 / B, Hanower, J.9, rzadka i pięknie zachowana, patyna
500 zł
700 zł
961 NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918
1 marka 1875 / D, Monachium, J.9
I-/II+
UNC-/EF+
200 zł
260 zł
962 NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918
1 marka 1876 / A, Berlin, J.9, wyśmienity stan, patyna
250 zł
560 zł
963 NIEMCY / II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918
1 marka 1916 / F, Stuttgart, J.17, piękny stan, rzadka
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
620 zł
964 II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 / BADENIA
Fryderyk I 1856-1907, 5 marek 1907 / G, Karlsruhe, emisja pośmiertna, J.37, delikatna patyna
600 zł
1 100 zł
965 II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 / BREMA- WOLNE MIASTO
2 marki 1904 / J, Hamburg, J.59, wyśmienicie zachowane
600 zł
620 zł
966 II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 / HAMBURG- WOLNE MIASTO
5 marek 1888 / J, Hamburg, J.62, rzadkie, wyczyszczone
500 zł
400 zł
967 II RZESZA NIEMIECKA 1871-1918 / LUBEKA- WOLNE MIASTO
3 marki 1909 / A, Berlin, J.82, patyna
400 zł
500 zł