Aukcja 42 / 907

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  PLAKIETY i RYNGRAFY  ŚLĄSK

Głogówek, medal z uszkiem na 700-lecie miasta, Aw: Popiersie trzyczwarte w lewo i napis powyżej EXCELLENZ HOEFER, w odcinku Der Verteidiger / Oberschleiens / 1921, Rw: Herb miasta i napis w siedmiu wierszach, niżej punca SILBER 990, srebro 18,42 g, 36 mm, patyna

Numer: 907
Opis: ŚLĄSK. Głogówek, medal z uszkiem na 700-lecie miasta, Aw: Popiersie trzyczwarte w lewo i napis powyżej EXCELLENZ HOEFER, w odcinku Der Verteidiger / Oberschleiens / 1921, Rw: Herb miasta i napis w siedmiu wierszach, niżej punca SILBER 990, srebro 18,42 g, 36 mm, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1062