Aukcja 42 / 901

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  PLAKIETY i RYNGRAFY  NIEMCY  SAKSONIA

Albert, medal nagrodowy sygnowany M BARDULECK FEC, Aw: Głowa króla w prawo i napis ALBERT KOENIG VON SACHSEN, Rw: W dębowym wieńcu napis FÜR / TREUE / IN DER / ARBEIT (Za zasługi w Pracy), srebro 72.51 g, 52 mm, Nimmergut 3141, piękna patyna

Numer: 901
Opis: NIEMCY / SAKSONIA. Albert, medal nagrodowy sygnowany M BARDULECK FEC, Aw: Głowa króla w prawo i napis ALBERT KOENIG VON SACHSEN, Rw: W dębowym wieńcu napis FÜR / TREUE / IN DER / ARBEIT (Za zasługi w Pracy), srebro 72.51 g, 52 mm, Nimmergut 3141, piękna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 720 zł
Ilość odsłon: 1117