Aukcja 42 / 891

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  PLAKIETY i RYNGRAFY  FRANCJA

Ludwik XV i Maria Leszczyńska -medal zaślubinowy 1725, sygn DU VIVIER, Aw: Popiersia małżonków zwrócone do siebie i napis LVD XV D G FR NAV REX MARIA STANISAI REGIS FIL, Rw: Scena zaślubin w kościele i napis SEDANDAE POPULORUM ANXIETAT, w odcinki NUPTIAE..., miedź 41 mm, H-Cz. 2738 (w srebrze), patyna

Numer: 891
Opis: FRANCJA. Ludwik XV i Maria Leszczyńska -medal zaślubinowy 1725, sygn DU VIVIER, Aw: Popiersia małżonków zwrócone do siebie i napis LVD XV D G FR NAV REX MARIA STANISAI REGIS FIL, Rw: Scena zaślubin w kościele i napis SEDANDAE POPULORUM ANXIETAT, w odcinki NUPTIAE..., miedź 41 mm, H-Cz. 2738 (w srebrze), patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 420 zł
Ilość odsłon: 937