Aukcja 42 / 872

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010

żeton 1764, wybity z okazji wyboru i koronacji we Frankfurcie Józefa II Habsburga na króla rzymskiego, Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET EXEMPLO, Rw: Korona i napis w dziewięciu wierszach, srebro 2.05 g. 21 mm, patyna

Numer: 872
Opis: AUSTRIA / Minikolekcja habsburskich żetonów okolicznościowych. żeton 1764, wybity z okazji wyboru i koronacji we Frankfurcie Józefa II Habsburga na króla rzymskiego, Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET EXEMPLO, Rw: Korona i napis w dziewięciu wierszach, srebro 2.05 g. 21 mm, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 694