Aukcja 42 / 864

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  PLAKIETY i RYNGRAFY

ryngraf z Rajdu 17 Brygady Kawalerii, 1-10 X 1936 r, z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej, sygn. WG (Wiktor Gontarczyk), brąz srebrzony i złocony 54 x 51 mm, łańcuszek do zawieszania

Numer: 864
Opis: ryngraf z Rajdu 17 Brygady Kawalerii, 1-10 X 1936 r, z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej, sygn. WG (Wiktor Gontarczyk), brąz srebrzony i złocony 54 x 51 mm, łańcuszek do zawieszania
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 450 zł
Ilość odsłon: 1193